Resetează filtrele

Turul 1 - Manșa tur

Turul 1 - Manșa retur

Turul 2 - Manșa tur

Turul 2 - Manșa retur

Șaisprezecimi - Manșa tur

Șaisprezecimi - Manșa retur

Optimi - Manșa tur

Optimi - Manșa retur

Sferturi - Manșa tur

Sferturi - Manșa retur

Semifinale - Manșa tur

Semifinale - Manșa retur

Finala

Vineri, 12 Iulie 2019

Meciul 11

Urban Team

8 - 3

Catalunia

Meciul 9

Intouch

5 - 0

Rosario Municipal

Meciul 7

FC Colentina

4 - 3

ProTeam

Vineri, 5 Iulie 2019

Meciul 20

Forzza Junior

0 - 6

Los Cuervos

Meciul 19

Otelul

2 - 2

Lazio Bucuresti

Vineri, 28 Iunie 2019

Meciul 18

United Bucuresti 2

3 - 4

Istanbulls

Meciul 17

Bătrânii 2

1 - 2

Dumbon FC

Meciul 16

Eagles Club Bucuresti 2

11 - 1

FCTS

Meciul 15

FC Viitorul

3 - 2

1923.ro

Meciul 14

Portocala

0 - 1

ADA

Vineri, 21 Iunie 2019

Meciul 13

Cegeka

2 - 5

Army V55

Meciul 12

Metropolis 2

1 - 4

Los Jugadores

Meciul 11

Catalunia

4 - 4

Urban Team

Meciul 10

Ultras Team

2 - 5

Axi Finance

Meciul 9

Rosario Municipal

0 - 5

Intouch

Vineri, 14 Iunie 2019

Meciul 8

FC SANDMONTAJ

2 - 5

AS Roma Academy 2

Meciul 7

ProTeam

2 - 9

FC Colentina

Meciul 6

Under 40

11 - 0

DDB

Meciul 5

FC Cheerful Boys

4 - 8

Valencia C.F.

Meciul 4

CC United

0 - 5

1 Decembrie

Vineri, 7 Iunie 2019

Meciul 3

Acumen

4 - 1

C.F. Los Patrones

Meciul 2

Solaris Plant FC

5 - 4

Expect Toulouse

Meciul 1

Poli United 2

3 - 4

Padurarii DT 2

Luni, 15 Iulie 2019

Meciul 20

Los Cuervos

5 - 10

Forzza Junior

Meciul 19

Lazio Bucuresti

1 - 4

Otelul

Meciul 18

Istanbulls

4 - 1

United Bucuresti 2

Meciul 17

Dumbon FC

6 - 3

Bătrânii 2

Meciul 16

FCTS

4 - 10

Eagles Club Bucuresti 2

Meciul 15

1923.ro

5 - 3

FC Viitorul

Meciul 14

ADA

2 - 2

Portocala

Meciul 12

Los Jugadores

2 - 3

Metropolis 2

Meciul 13

Army V55

1 - 7

Cegeka

Vineri, 12 Iulie 2019

Meciul 10

Axi Finance

7 - 8

Ultras Team

Meciul 8

AS Roma Academy 2

4 - 3

FC SANDMONTAJ

Meciul 6

DDB

0 - 5

Under 40

Vineri, 5 Iulie 2019

Meciul 5

Valencia C.F.

4 - 8

FC Cheerful Boys

Meciul 3

C.F. Los Patrones

4 - 6

Acumen

Meciul 2

Expect Toulouse

3 - 10

Solaris Plant FC

Meciul 4

1 Decembrie

6 - 2

CC United

Meciul 1

Padurarii DT 2

8 - 1

Poli United 2

Sâmbătă, 21 Septembrie 2019

Meciul 18

Under 40

0 - 5

Ludicom Art

Vineri, 30 August 2019

Meciul 32

Boca Old Boys

3 - 5

AS Roma Bucuresti

Meciul 30

Deportivo București

5 - 0

Intouch

Meciul 31

Specialii

3 - 1

Padurarii DT 2

Meciul 29

Arsenal Romania Supporters Club

3 - 0

ARSC

Meciul 28

YBB

2 - 1

AS Roma Academy 2

Meciul 27

Old New Stars

4 - 0

FC Cheerful Boys

Meciul 26

Dristor Predators

3 - 4

Fotbal Club Royal

Joi, 18 Iulie 2019

Meciul 25

Friends

4 - 4

Istanbulls

Meciul 24

Wizards

8 - 3

22 SC

Meciul 23

FC 1 Decembrie

6 - 2

ADA

Meciul 22

Chiajna Team

5 - 3

United Bucuresti

Meciul 21

Electrictelecom

4 - 1

Axi Finance

Miercuri, 17 Iulie 2019

Meciul 20

New Team

5 - 2

Juve FC

Meciul 19

Iacobinii

2 - 5

FC Colentina

Meciul 18

Ludicom Art

15 - 0

Under 40

Meciul 17

Urban Events

10 - 2

Los Cuervos

Meciul 15

Metropolis

5 - 3

Acumen

Meciul 16

OSLM

1 - 1

Aripile Bucuresti

Meciul 14

Eagles Club Bucuresti

5 - 1

Monday Friends

Meciul 13

Fan Courier FC

3 - 2

Echipa Din Vis

Meciul 12

Hornets

4 - 2

Los Jugadores

Meciul 11

Onesti FC

1 - 1

Dumbon FC

Marți, 16 Iulie 2019

Meciul 10

Poli United

3 - 5

Spartan's 2018

Meciul 9

Padurarii DT

3 - 4

1923.ro

Meciul 8

Arsenal 2012

1 - 3

Hakuna Matata

Meciul 7

Ares IPA 14

4 - 2

Eagles Club Bucuresti 2

Meciul 6

RTC

2 - 3

Solaris Plant FC

Meciul 5

All For One

5 - 2

1 Decembrie

Meciul 4

Borussia București

7 - 5

Cegeka

Meciul 3

Sporting Bucuresti

7 - 6

6cu1

Meciul 2

Luceafărul

3 - 4

Otelul

Luni, 15 Iulie 2019

Meciul 1

Batranii

5 - 1

Urban Team

Sâmbătă, 5 Octombrie 2019

Meciul 32

AS Roma Bucuresti

5 - 4

Boca Old Boys

Meciul 31

Padurarii DT 2

2 - 4

Specialii

Meciul 29

ARSC

0 - 3

Arsenal Romania Supporters Club

Meciul 28

AS Roma Academy 2

5 - 3

YBB

Meciul 26

Fotbal Club Royal

6 - 1

Dristor Predators

Vineri, 4 Octombrie 2019

Meciul 25

Istanbulls

2 - 4

Friends

Meciul 30

Intouch

0 - 3

Deportivo București

Sâmbătă, 28 Septembrie 2019

Meciul 24

22 SC

2 - 2

Wizards

Meciul 22

United Bucuresti

7 - 6

Chiajna Team

Meciul 19

FC Colentina

2 - 2

Iacobinii

Meciul 20

Juve FC

0 - 5

New Team

Meciul 21

Axi Finance

1 - 4

Electrictelecom

Meciul 23

ADA

2 - 6

FC 1 Decembrie

Vineri, 27 Septembrie 2019

Meciul 27

FC Cheerful Boys

6 - 1

Old New Stars

Sâmbătă, 21 Septembrie 2019

Meciul 15

Acumen

2 - 4

Metropolis

Meciul 13

Echipa Din Vis

5 - 5

Fan Courier FC

Meciul 17

Los Cuervos

6 - 21

Urban Events

Meciul 14

Monday Friends

0 - 5

Eagles Club Bucuresti

Meciul 16

Aripile Bucuresti

5 - 4

OSLM

Sâmbătă, 14 Septembrie 2019

Meciul 12

Los Jugadores

3 - 4

Hornets

Meciul 11

Dumbon FC

5 - 7

Onesti FC

Meciul 10

Spartan's 2018

5 - 0

Poli United

Meciul 9

1923.ro

1 - 3

Padurarii DT

Meciul 8

Hakuna Matata

5 - 0

Arsenal 2012

Meciul 7

Eagles Club Bucuresti 2

3 - 11

Ares IPA 14

Sâmbătă, 7 Septembrie 2019

Meciul 6

Solaris Plant FC

5 - 0

RTC

Meciul 5

1 Decembrie

3 - 4

All For One

Meciul 4

Cegeka

0 - 5

Borussia București

Meciul 3

6cu1

8 - 1

Sporting Bucuresti

Meciul 2

Otelul

2 - 12

Luceafărul

Meciul 1

Urban Team

5 - 6

Batranii

Vineri, 15 Noiembrie 2019

Meciul 16

Specialii

20:00

AS Roma Bucuresti

Vineri, 8 Noiembrie 2019

Meciul 15

Arsenal Romania Supporters Club

6 - 5

Deportivo București

Meciul 14

FC Cheerful Boys

6 - 3

AS Roma Academy 2

Vineri, 1 Noiembrie 2019

Meciul 13

Friends

3 - 2

Fotbal Club Royal

Vineri, 25 Octombrie 2019

Meciul 12

FC 1 Decembrie

9 - 5

Wizards

Meciul 11

Electrictelecom

4 - 6

Chiajna Team

Meciul 10

FC Colentina

5 - 4

New Team

Vineri, 18 Octombrie 2019

Meciul 9

Urban Events

0 - 2

Ludicom Art

Meciul 8

Metropolis

4 - 1

Aripile Bucuresti

Vineri, 11 Octombrie 2019

Meciul 7

Fan Courier FC

3 - 0

Eagles Club Bucuresti

Meciul 6

Onesti FC

5 - 1

Hornets

Meciul 5

Padurarii DT

2 - 4

Spartan's 2018

Meciul 4

Ares IPA 14

5 - 3

Hakuna Matata

Meciul 3

All For One

4 - 1

Solaris Plant FC

Meciul 2

6cu1

5 - 0

Borussia București

Meciul 1

Batranii

5 - 0

Luceafărul

Vineri, 22 Noiembrie 2019

Meciul 7

Eagles Club Bucuresti

20:45

Fan Courier FC

Meciul 6

Hornets

20:00

Onesti FC

Sâmbătă, 16 Noiembrie 2019

Meciul 2

Borussia București

00:45

6cu1

Meciul 1

Luceafărul

00:00

Batranii

Vineri, 15 Noiembrie 2019

Meciul 5

Spartan's 2018

22:20

Padurarii DT 2

Meciul 4

Hakuna Matata

21:30

Ares IPA 14

Meciul 3

Solaris Plant FC

20:45

All For One

Optimi - Manșa tur

MECIUL 1

MECIUL 2

MECIUL 3

MECIUL 4

MECIUL 5

MECIUL 6

MECIUL 7

MECIUL 8

Optimi - Manșa retur

MECIUL 1

MECIUL 2

MECIUL 3

MECIUL 4

MECIUL 5

MECIUL 6

MECIUL 7

MECIUL 8

Sferturi - Manșa tur

MECIUL 1

MECIUL 2

MECIUL 3

MECIUL 4

Sferturi - Manșa retur

MECIUL 1

MECIUL 2

MECIUL 3

MECIUL 4

Semifinale - Manșa tur

MECIUL 1

MECIUL 2

Semifinale - Manșa retur

MECIUL 1

MECIUL 2

Finala

MECIUL 1

SPONSOR PRINCIPAL

VictoryCup și în inbox-ul tău. Abonează-te la newsletter!