Lotul echipei

Portar Nume Vârsta M. JuCATE Cart. GALBENE CART. ROȘII Mustrare Verbala Mustrare Scrisa Stare
Diaconu Dragos-Ionut 23 NU NU -
Stănescu Alexandru 20 NU NU -
JUCATOR Nume Vârsta M. JuCATE Cart. GALBENE CART. ROȘII Goluri INSCRISE Mustrare Verbala Mustrare Scrisa Stare
Ionita Alexandru-Ionel 24 NU NU -
Pucheanu Alin-Marian 22 NU NU -
RÎpeanu Alexandru-Valentin 24 NU NU -
Tănase Florin-Alexandru 20 NU NU -
Dincă Marian-Cătalin 20 NU NU -
Munteanu Armando-George 21 NU NU -
Nasurla Onur 21 NU NU -
Matei David-Gabriel 22 NU NU -
Ghile Bogdan 22 NU NU -
Popa Robert-Andrei 21 NU NU -
Bărziloiu Alberto-Dumitrel 22 NU NU -
Tamba Mihai-Cosmin 23 NU NU -
Bucica Constantin-Adrian 19 NU NU -
Dobrescu Rares-Ioan-Mihail 20 NU NU -
Ion Andrei-Cristian 22 NU NU -
Duta Gerogian-Corneliu 21 NU NU -
Radu Eduard-Samuel 20 NU NU -
MANAGER Nume Vârsta
Ionita Alexandru-Ionel 24
DELEGAȚI Nume Varsta
Diaconu Dragos
Nasurla Onur

LEGENDĂ JUCĂTOR

= Pericol Suspendare

= Suspendat

Meciuri Programate

Vineri, 15 Iulie 2022 ora 22:25

Liga 4A Etapa 1 Terenul 2

ASCB

VS

Atletico Dambovita

Luni, 18 Iulie 2022 ora 19:30

Liga 4A Etapa 2 Terenul 2

Victory Militari

VS

ASCB

Vineri, 22 Iulie 2022 ora 19:30

Cupa Terenul 1

ASCB

VS

Progresul Corabia

Joi, 28 Iulie 2022 ora 23:10

Liga 4A Etapa 3 Terenul 1

CRIS GROUP TEAM

VS

ASCB

Joi, 04 August 2022 ora 20:25

Cupa Terenul 3

Progresul Corabia

VS

ASCB

Vineri, 05 August 2022 ora 22:15

Liga 4A Etapa 4 Terenul 3

ASCB

VS

Young boys București 2

Luni, 29 August 2022 ora 19:30

Liga 4A Etapa 5 Terenul 2

Galactik Football 2

VS

ASCB

Joi, 08 Septembrie 2022 ora 19:30

Liga 4A Etapa 6 Terenul 3

ASCB

VS

Portocala Mecanica

Joi, 15 Septembrie 2022 ora 19:30

Liga 4A Etapa 7 Terenul 2

STORY TEAM

VS

ASCB

Marți, 20 Septembrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 8 Terenul 3

ASCB

VS

FCSB

Miercuri, 28 Septembrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 9 Terenul 2

F.C. 1 Decembrie 2

VS

ASCB

Miercuri, 05 Octombrie 2022 ora 21:35

Liga 4A Etapa 10 Terenul 2

ASCB

VS

UNITED EM

Vineri, 14 Octombrie 2022 ora 22:30

Liga 4A Etapa 11 Terenul 2

FC Varlaam

VS

ASCB

Marți, 18 Octombrie 2022 ora 20:40

Liga 4A Etapa 12 Terenul 3

ASCB

VS

CATALUNIA

Vineri, 28 Octombrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 13 Terenul 2

New Galaxy 2

VS

ASCB

Miercuri, 02 Noiembrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 14 Terenul 3

ASCB

VS

SNG TEAM

Luni, 07 Noiembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 15 Terenul 3

Sporting Bucuresti 2

VS

ASCB

Vineri, 18 Noiembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 1 Terenul 3

Atletico Dambovita

VS

ASCB

Marți, 22 Noiembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 2 Terenul 1

ASCB

VS

Victory Militari

Luni, 05 Decembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 3 Terenul 2

ASCB

VS

CRIS GROUP TEAM

Meciuri Neprogramate

Liga 4A Etapa 4

Young boys București 2

VS

ASCB

Liga 4A Etapa 5

ASCB

VS

Galactik Football 2

Liga 4A Etapa 6

Portocala Mecanica

VS

ASCB

Liga 4A Etapa 7

ASCB

VS

STORY TEAM

Liga 4A Etapa 8

FCSB

VS

ASCB

Liga 4A Etapa 9

ASCB

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Liga 4A Etapa 10

UNITED EM

VS

ASCB

Liga 4A Etapa 11

ASCB

VS

FC Varlaam

Liga 4A Etapa 12

CATALUNIA

VS

ASCB

Liga 4A Etapa 13

ASCB

VS

New Galaxy 2

Liga 4A Etapa 14

SNG TEAM

VS

ASCB

Liga 4A Etapa 15

ASCB

VS

Sporting Bucuresti 2

Vezi mai multe rezultate

PARTENERI

VictoryCup și în inbox-ul tău. Abonează-te la newsletter!