Lotul echipei

Portar Nume Vârsta M. JuCATE Cart. GALBENE CART. ROȘII Mustrare Verbala Mustrare Scrisa Stare
JUCATOR Nume Vârsta M. JuCATE Cart. GALBENE CART. ROȘII Goluri INSCRISE Mustrare Verbala Mustrare Scrisa Stare
RADULESCU Madalin 34 NU NU -
MATEI Florian Alexandru 38 NU NU -
CUTIERU Nutica Ionut 23 NU NU -
DODE Mihai Florentin 29 NU NU -
BRATU Laurentiu Alexandru 31 NU NU -
DUMITRU Sorin Corneliu 39 NU NU -
DODE Laurentiu Adrian 33 NU NU -
ZAHARIA Cosmin 30 NU NU -
JITARU Gelu Raul 30 NU NU -
VASILE Virgil Catalin 40 NU NU -
PACHE Dorel 35 NU NU -
MIHALACHE Marian 37 NU NU -
FURTUNA Nicusor Marius 30 NU NU -
VOICULESCU Dragos Madalin 31 NU NU -
TEODORESCU Dan 34 NU NU -
VLAD Daniel-Stefan 24 NU NU -
Soare Ionut Marius Robert 26 NU NU -
Dumitrache Mihai 20 NU NU -
Mincu Cătălin 33 NU NU -
MANAGER Nume Vârsta
Teodorescu Dan 34
DELEGAȚI Nume Varsta
Dode Mihai Florentin
Bratu Laurentiu Alexandru

LEGENDĂ JUCĂTOR

= Pericol Suspendare

= Suspendat

Meciuri Programate

Vineri, 15 Iulie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 1 Terenul 2

FCSB

VS

UNITED EM

Marți, 19 Iulie 2022 ora 21:20

Liga 4A Etapa 2 Terenul 2

UNITED EM

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Joi, 21 Iulie 2022 ora 19:30

Cupa Terenul 2

FCSB

VS

UNITED EM

Miercuri, 27 Iulie 2022 ora 19:30

Liga 4A Etapa 3 Terenul 3

Victory Militari

VS

UNITED EM

Joi, 04 August 2022 ora 21:20

Liga 4A Etapa 4 Terenul 2

FC Varlaam

VS

UNITED EM

Vineri, 05 August 2022 ora 21:20

Cupa Terenul 2

UNITED EM

VS

FCSB

Miercuri, 31 August 2022 ora 21:20

Liga 4A Etapa 5 Terenul 2

UNITED EM

VS

CATALUNIA

Marți, 06 Septembrie 2022 ora 23:10

Liga 4A Etapa 6 Terenul 3

New Galaxy 2

VS

UNITED EM

Miercuri, 14 Septembrie 2022 ora 21:20

Liga 4A Etapa 7 Terenul 3

UNITED EM

VS

SNG TEAM

Luni, 19 Septembrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 8 Terenul 3

Sporting Bucuresti 2

VS

UNITED EM

Miercuri, 28 Septembrie 2022 ora 21:35

Liga 4A Etapa 9 Terenul 2

UNITED EM

VS

Atletico Dambovita

Miercuri, 05 Octombrie 2022 ora 21:35

Liga 4A Etapa 10 Terenul 2

ASCB

VS

UNITED EM

Marți, 11 Octombrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 11 Terenul 1

UNITED EM

VS

CRIS GROUP TEAM

Miercuri, 19 Octombrie 2022 ora 20:40

Liga 4A Etapa 12 Terenul 3

Young boys București 2

VS

UNITED EM

Miercuri, 26 Octombrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 13 Terenul 3

UNITED EM

VS

Galactik Football 2

Joi, 03 Noiembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 14 Terenul 1

Portocala Mecanica

VS

UNITED EM

Vineri, 11 Noiembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 15 Terenul 1

UNITED EM

VS

STORY TEAM

Miercuri, 16 Noiembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 1 Terenul 3

UNITED EM

VS

FCSB

Miercuri, 23 Noiembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 2 Terenul 2

F.C. 1 Decembrie 2

VS

UNITED EM

Miercuri, 07 Decembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 3 Terenul 3

UNITED EM

VS

Victory Militari

Meciuri Neprogramate

Liga 4A Etapa 4

UNITED EM

VS

FC Varlaam

Liga 4A Etapa 5

CATALUNIA

VS

UNITED EM

Liga 4A Etapa 6

UNITED EM

VS

New Galaxy 2

Liga 4A Etapa 7

SNG TEAM

VS

UNITED EM

Liga 4A Etapa 8

UNITED EM

VS

Sporting Bucuresti 2

Liga 4A Etapa 9

Atletico Dambovita

VS

UNITED EM

Liga 4A Etapa 10

UNITED EM

VS

ASCB

Liga 4A Etapa 11

CRIS GROUP TEAM

VS

UNITED EM

Liga 4A Etapa 12

UNITED EM

VS

Young boys București 2

Liga 4A Etapa 13

Galactik Football 2

VS

UNITED EM

Liga 4A Etapa 14

UNITED EM

VS

Portocala Mecanica

Liga 4A Etapa 15

STORY TEAM

VS

UNITED EM

Vezi mai multe rezultate

PARTENERI

VictoryCup și în inbox-ul tău. Abonează-te la newsletter!