Lotul echipei

Portar Nume Vârsta M. JuCATE Cart. GALBENE CART. ROȘII Mustrare Verbala Mustrare Scrisa Stare
IMPRUMUT ECHIPA I DINCA Sorin-Mihai 28 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I STARCEA Silvester 43 NU NU -
Grigoriu Daniel 24 NU NU -
JUCATOR Nume Vârsta M. JuCATE Cart. GALBENE CART. ROȘII Goluri INSCRISE Mustrare Verbala Mustrare Scrisa Stare
IMPRUMUT ECHIPA I PAPA Lucian-Florin 30 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I ZAPLAIC Cristian-Alexandru 25 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I BIGU Sebastia-Constantin 26 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I ANDREI Ionut-Catalin 24 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I LIXANDRU Cristian-Alexandru 30 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I POPA Ionut-Marius 27 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I COSTIN Alexandru-Gabriel 30 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I VLAD Florentin-Aurelian 28 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I URSU Constantin-Lucian 31 NU NU -
ANDREI Marius 24 NU NU -
CRETEANU Florin 23 NU NU -
CRETEANU Adrian 19 NU NU -
NICULAE George 33 NU NU -
CRETEANU Mihai 20 NU NU -
CATALIN Andrei 21 NU NU -
FLOREA Stefan 22 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I DUMITRESCU Cristian 38 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I Sfiea Paul Adrian 13 NU NU -
IMPRUMUT ECHIPA I Ienciu Geani 30 NU NU -
fatu marius-daniel 25 NU NU -
Balan Valentin 25 NU NU -
MANAGER Nume Vârsta
ANDREI Marius-Alexandru 24
DELEGAȚI Nume Varsta
Andrei Marius-Alexandru
Creteanu Flroin-Eugen

LEGENDĂ JUCĂTOR

= Pericol Suspendare

= Suspendat

Meciuri Programate

Joi, 14 Iulie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 1 Terenul 3

F.C. 1 Decembrie 2

VS

Victory Militari

Marți, 19 Iulie 2022 ora 21:20

Liga 4A Etapa 2 Terenul 2

UNITED EM

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Vineri, 22 Iulie 2022 ora 20:25

Cupa Terenul 3

F.C. 1 Decembrie 2

VS

Portocala Mecanica

Miercuri, 27 Iulie 2022 ora 23:10

Liga 4A Etapa 3 Terenul 3

F.C. 1 Decembrie 2

VS

FC Varlaam

Marți, 02 August 2022 ora 23:10

Liga 4A Etapa 4 Terenul 3

CATALUNIA

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Joi, 04 August 2022 ora 19:30

Cupa Terenul 3

Portocala Mecanica

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Marți, 30 August 2022 ora 19:30

Liga 4A Etapa 5 Terenul 2

F.C. 1 Decembrie 2

VS

New Galaxy 2

Marți, 06 Septembrie 2022 ora 22:15

Liga 4A Etapa 6 Terenul 2

SNG TEAM

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Marți, 13 Septembrie 2022 ora 23:10

Liga 4A Etapa 7 Terenul 1

F.C. 1 Decembrie 2

VS

Sporting Bucuresti 2

Vineri, 16 Septembrie 2022 ora 19:30

Cupa Terenul 3

Ozana Maracana

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Joi, 22 Septembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 8 Terenul 2

Atletico Dambovita

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Vineri, 23 Septembrie 2022 ora 21:35

Cupa Terenul 1

F.C. 1 Decembrie 2

VS

Ozana Maracana

Miercuri, 28 Septembrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 9 Terenul 2

F.C. 1 Decembrie 2

VS

ASCB

Miercuri, 05 Octombrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 10 Terenul 2

CRIS GROUP TEAM

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Joi, 13 Octombrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 11 Terenul 2

F.C. 1 Decembrie 2

VS

Young boys București 2

Vineri, 14 Octombrie 2022 ora 21:35

Cupa Terenul 3

F.C. 1 Decembrie

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Joi, 20 Octombrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 12 Terenul 1

Galactik Football 2

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Vineri, 28 Octombrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 13 Terenul 2

F.C. 1 Decembrie 2

VS

Portocala Mecanica

Luni, 31 Octombrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 14 Terenul 1

STORY TEAM

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Joi, 10 Noiembrie 2022 ora 22:30

Liga 4A Etapa 15 Terenul 3

F.C. 1 Decembrie 2

VS

FCSB

Vineri, 11 Noiembrie 2022 ora 20:40

Cupa Terenul 1

F.C. 1 Decembrie 2

VS

F.C. 1 Decembrie

Vineri, 18 Noiembrie 2022 ora 22:30

Liga 4A Etapa 1 Terenul 2

Victory Militari

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Miercuri, 23 Noiembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 2 Terenul 2

F.C. 1 Decembrie 2

VS

UNITED EM

Luni, 05 Decembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 3 Terenul 3

FC Varlaam

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Meciuri Neprogramate

Liga 4A Etapa 4

F.C. 1 Decembrie 2

VS

CATALUNIA

Liga 4A Etapa 5

New Galaxy 2

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Liga 4A Etapa 6

F.C. 1 Decembrie 2

VS

SNG TEAM

Liga 4A Etapa 7

Sporting Bucuresti 2

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Liga 4A Etapa 8

F.C. 1 Decembrie 2

VS

Atletico Dambovita

Liga 4A Etapa 9

ASCB

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Liga 4A Etapa 10

F.C. 1 Decembrie 2

VS

CRIS GROUP TEAM

Liga 4A Etapa 11

Young boys București 2

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Liga 4A Etapa 12

F.C. 1 Decembrie 2

VS

Galactik Football 2

Liga 4A Etapa 13

Portocala Mecanica

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Liga 4A Etapa 14

F.C. 1 Decembrie 2

VS

STORY TEAM

Liga 4A Etapa 15

FCSB

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Vezi mai multe rezultate

PARTENERI

VictoryCup și în inbox-ul tău. Abonează-te la newsletter!