Lotul echipei

Portar Nume Vârsta M. JuCATE Cart. GALBENE CART. ROȘII Mustrare Verbala Mustrare Scrisa Stare
JUCATOR Nume Vârsta M. JuCATE Cart. GALBENE CART. ROȘII Goluri INSCRISE Mustrare Verbala Mustrare Scrisa Stare
GHIMIS Teodor 23 NU NU -
TUDOR Florin 21 NU NU -
IONESCU Alexandru 23 NU NU -
CIOBANU Mihai 23 NU NU -
PETRACHE Mario 21 NU NU -
NEDELCU Gabriel 23 NU NU -
IORGA Ionut 23 NU NU -
ALECU Alberto 23 NU NU -
MACHIN Alexandru 26 NU NU -
DRAGOMIR Ionut 24 NU NU -
CIOBANU Andrei 18 NU NU -
GORAN Dori 22 NU NU -
TOADER Vlad 48 NU NU -
SIMION Marian 27 NU NU -
MANAGER Nume Vârsta
Tudor Florin 21
DELEGAȚI Nume Varsta
Ghimis Teodor
Nedelcu Gabriel

LEGENDĂ JUCĂTOR

= Pericol Suspendare

= Suspendat

Meciuri Programate

Vineri, 15 Iulie 2022 ora 22:25

Liga 4A Etapa 1 Terenul 1

Young boys București 2

VS

SNG TEAM

Luni, 18 Iulie 2022 ora 20:25

Liga 4A Etapa 2 Terenul 2

SNG TEAM

VS

Galactik Football 2

Luni, 25 Iulie 2022 ora 19:30

Liga 4A Etapa 3 Terenul 2

Portocala Mecanica

VS

SNG TEAM

Joi, 28 Iulie 2022 ora 22:15

Cupa Terenul 3

SNG TEAM

VS

HARUL BUCURESTI

Vineri, 05 August 2022 ora 19:30

Liga 4A Etapa 4 Terenul 1

SNG TEAM

VS

STORY TEAM

Joi, 01 Septembrie 2022 ora 22:15

Liga 4A Etapa 5 Terenul 3

FCSB

VS

SNG TEAM

Vineri, 02 Septembrie 2022 ora 21:20

Cupa Terenul 2

HARUL BUCURESTI

VS

SNG TEAM

Marți, 06 Septembrie 2022 ora 22:15

Liga 4A Etapa 6 Terenul 2

SNG TEAM

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Miercuri, 14 Septembrie 2022 ora 21:20

Liga 4A Etapa 7 Terenul 3

UNITED EM

VS

SNG TEAM

Miercuri, 21 Septembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 8 Terenul 3

SNG TEAM

VS

FC Varlaam

Marți, 27 Septembrie 2022 ora 20:40

Liga 4A Etapa 9 Terenul 3

CATALUNIA

VS

SNG TEAM

Joi, 06 Octombrie 2022 ora 20:40

Liga 4A Etapa 10 Terenul 2

SNG TEAM

VS

New Galaxy 2

Luni, 10 Octombrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 11 Terenul 3

Victory Militari

VS

SNG TEAM

Joi, 20 Octombrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 12 Terenul 2

Sporting Bucuresti 2

VS

SNG TEAM

Joi, 27 Octombrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 13 Terenul 1

SNG TEAM

VS

Atletico Dambovita

Miercuri, 02 Noiembrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 14 Terenul 3

ASCB

VS

SNG TEAM

Marți, 08 Noiembrie 2022 ora 21:35

Liga 4A Etapa 15 Terenul 1

SNG TEAM

VS

CRIS GROUP TEAM

Marți, 15 Noiembrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 1 Terenul 2

SNG TEAM

VS

Young boys București 2

Vineri, 25 Noiembrie 2022 ora 21:35

Liga 4A Etapa 2 Terenul 3

Galactik Football 2

VS

SNG TEAM

Luni, 05 Decembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 3 Terenul 1

SNG TEAM

VS

Portocala Mecanica

Meciuri Neprogramate

Liga 4A Etapa 4

STORY TEAM

VS

SNG TEAM

Liga 4A Etapa 5

SNG TEAM

VS

FCSB

Liga 4A Etapa 6

F.C. 1 Decembrie 2

VS

SNG TEAM

Liga 4A Etapa 7

SNG TEAM

VS

UNITED EM

Liga 4A Etapa 8

FC Varlaam

VS

SNG TEAM

Liga 4A Etapa 9

SNG TEAM

VS

CATALUNIA

Liga 4A Etapa 10

New Galaxy 2

VS

SNG TEAM

Liga 4A Etapa 11

SNG TEAM

VS

Victory Militari

Liga 4A Etapa 12

SNG TEAM

VS

Sporting Bucuresti 2

Liga 4A Etapa 13

Atletico Dambovita

VS

SNG TEAM

Liga 4A Etapa 14

SNG TEAM

VS

ASCB

Liga 4A Etapa 15

CRIS GROUP TEAM

VS

SNG TEAM

Vezi mai multe rezultate

PARTENERI

VictoryCup și în inbox-ul tău. Abonează-te la newsletter!