Lotul echipei

Portar Nume Vârsta M. JuCATE Cart. GALBENE CART. ROȘII Mustrare Verbala Mustrare Scrisa Stare
GHEORGHE ALEXANDRU-IONUT 26 NU NU -
JUCATOR Nume Vârsta M. JuCATE Cart. GALBENE CART. ROȘII Goluri INSCRISE Mustrare Verbala Mustrare Scrisa Stare
MANICEA ALIN VALENTIN 34 NU NU -
CONSTANTINESCU BOGDAN ALEXANDRU 37 NU NU -
TANASE ANDREI 33 NU NU -
BALANESCU RAZVAN 34 NU NU -
VRANCEANU CATALIN 36 NU NU -
Lopez Stanciu Manuel Andre 26 NU NU -
NEMTEANU DANIEL 33 NU NU -
ANITI ANDREI IONUT 35 NU NU -
ZAFIU ANDREI CRISTIAN 31 NU NU -
TRANDAFIR IONUT VIOREL 30 NU NU -
TUDOR CRISTIAN GABRIEL 31 NU NU -
CHELU ADRIAN MIHAI 29 NU NU -
IOSIFESCU ANDREI DAN 31 NU NU -
BEJAN ADRIAN-SILVIU 24 NU NU -
GHITA MADALIN MARIAN 29 NU NU -
PRUNA VALENTIN-ILIE 28 NU NU -
BADEA Petre-Silviu 33 NU NU -
ROTARU Andrei Liviu 24 NU NU -
CIOBOTRARU Marius Daniel 29 NU NU -
MANAGER Nume Vârsta
MANICEA ALIN VALENTIN 34
DELEGAȚI Nume Varsta
CONSTANTINESCU BOGDAN
Trandafir Ionut Viorel

LEGENDĂ JUCĂTOR

= Pericol Suspendare

= Suspendat

Meciuri Programate

Vineri, 15 Iulie 2022 ora 21:30

Liga 4A Etapa 1 Terenul 3

STORY TEAM

VS

FC Varlaam

Luni, 18 Iulie 2022 ora 20:25

Liga 4A Etapa 2 Terenul 3

CATALUNIA

VS

STORY TEAM

Marți, 26 Iulie 2022 ora 20:25

Liga 4A Etapa 3 Terenul 3

STORY TEAM

VS

New Galaxy 2

Joi, 28 Iulie 2022 ora 22:15

Cupa Terenul 2

Blaugrana Bucharest

VS

STORY TEAM

Vineri, 05 August 2022 ora 19:30

Liga 4A Etapa 4 Terenul 1

SNG TEAM

VS

STORY TEAM

Miercuri, 31 August 2022 ora 23:10

Liga 4A Etapa 5 Terenul 3

STORY TEAM

VS

Sporting Bucuresti 2

Marți, 06 Septembrie 2022 ora 20:25

Liga 4A Etapa 6 Terenul 3

Atletico Dambovita

VS

STORY TEAM

Joi, 15 Septembrie 2022 ora 19:30

Liga 4A Etapa 7 Terenul 2

STORY TEAM

VS

ASCB

Vineri, 16 Septembrie 2022 ora 19:30

Cupa Terenul 1

STORY TEAM

VS

Blaugrana Bucharest

Luni, 19 Septembrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 8 Terenul 2

CRIS GROUP TEAM

VS

STORY TEAM

Luni, 26 Septembrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 9 Terenul 2

STORY TEAM

VS

Young boys București 2

Luni, 03 Octombrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 10 Terenul 2

Galactik Football 2

VS

STORY TEAM

Vineri, 14 Octombrie 2022 ora 21:35

Liga 4A Etapa 11 Terenul 2

STORY TEAM

VS

Portocala Mecanica

Joi, 20 Octombrie 2022 ora 22:30

Liga 4A Etapa 12 Terenul 1

STORY TEAM

VS

Victory Militari

Miercuri, 26 Octombrie 2022 ora 21:35

Liga 4A Etapa 13 Terenul 3

FCSB

VS

STORY TEAM

Luni, 31 Octombrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 14 Terenul 1

STORY TEAM

VS

F.C. 1 Decembrie 2

Vineri, 11 Noiembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 15 Terenul 1

UNITED EM

VS

STORY TEAM

Vineri, 18 Noiembrie 2022 ora 19:45

Liga 4A Etapa 1 Terenul 2

FC Varlaam

VS

STORY TEAM

Luni, 21 Noiembrie 2022 ora 20:40

Liga 4A Etapa 2 Terenul 2

STORY TEAM

VS

CATALUNIA

Miercuri, 07 Decembrie 2022 ora 23:25

Liga 4A Etapa 3 Terenul 2

New Galaxy 2

VS

STORY TEAM

Meciuri Neprogramate

Liga 4A Etapa 4

STORY TEAM

VS

SNG TEAM

Liga 4A Etapa 5

Sporting Bucuresti 2

VS

STORY TEAM

Liga 4A Etapa 6

STORY TEAM

VS

Atletico Dambovita

Liga 4A Etapa 7

ASCB

VS

STORY TEAM

Liga 4A Etapa 8

STORY TEAM

VS

CRIS GROUP TEAM

Liga 4A Etapa 9

Young boys București 2

VS

STORY TEAM

Liga 4A Etapa 10

STORY TEAM

VS

Galactik Football 2

Liga 4A Etapa 11

Portocala Mecanica

VS

STORY TEAM

Liga 4A Etapa 12

Victory Militari

VS

STORY TEAM

Liga 4A Etapa 13

STORY TEAM

VS

FCSB

Liga 4A Etapa 14

F.C. 1 Decembrie 2

VS

STORY TEAM

Liga 4A Etapa 15

STORY TEAM

VS

UNITED EM

Vezi mai multe rezultate

PARTENERI

VictoryCup și în inbox-ul tău. Abonează-te la newsletter!