Vineri, 30 Septembrie 2022

Liga 4B Etapa 4 Terenul 3

AS ROMA 2

19:45

MDL Team

Liga 3B Etapa 9 Terenul 2

FC Cazarma

19:45

ARES IPA 2

Cupa Terenul 1

HORNETS

19:45

Luceafărul

Liga 3C Etapa 9 Terenul 2

Rangers Bucuresti

20:40

Ozana Maracana

Cupa Terenul 1

AS ROMA

20:40

Monday Friends

Cupa Terenul 3

Boca Old Boys

20:40

Metropolis Bucuresti

Cupa Terenul 1

CF Los Patrones

21:35

CHIAJNA TEAM

Cupa Terenul 2

United Bucuresti

21:35

Army V55

Cupa Terenul 3

SAMEDAY

21:35

PORTOCALA

Liga 3C Etapa 9 Terenul 2

Delfinii Sector 5

22:30

Eagles Bucuresti 2

Cupa Terenul 1

Under 40

22:30

FC JUVE

Cupa Terenul 3

Lupișorii

22:30

H2On

Luni, 3 Octombrie 2022

Liga 4A Etapa 10 Terenul 2

Galactik Football 2

19:45

STORY TEAM

Liga 3C Etapa 10 Terenul 1

Forzza Junior

19:45

FAN Courier 2

Liga 3B Etapa 10 Terenul 3

BSC

19:45

FC Cazarma

Liga 4B Etapa 5 Terenul 3

Locomotiva Vișinie

20:40

MFC Confort Urban

Liga 2B Etapa 10 Terenul 2

Pădurarii DT 2

20:40

PORTOCALA

Liga 1 Etapa 10 Terenul 1

LexLazio Bucuresti

20:40

FC Onesti

Liga 3B Etapa 10 Terenul 2

DDB

21:35

Aripile Bucuresti

Liga 3B Etapa 10 Terenul 3

Progresul Corabia

21:35

Apa Ilfov Ciolpani

Liga 1 Etapa 10 Terenul 1

BATRANII

21:35

6cu1

Liga 3B Etapa 10 Terenul 3

Bizz Brazil

22:30

United Bucuresti 2

Liga 1 Etapa 7 Terenul 1

Sporting Bucuresti

22:30

Arsenal Romania Supporters Club

Liga 2B Etapa 10 Terenul 2

Boca Old Boys

22:30

FC Dumbon

Liga 3A Etapa 10 Terenul 2

La Squadra

23:25

FC BELGIENII

Liga 2A Etapa 10 Terenul 1

Under 40

23:25

OTELUL

Liga 2A Etapa 10 Terenul 3

SAMEDAY

23:25

ARES IPA

Marți, 4 Octombrie 2022

Liga 4A Etapa 10 Terenul 1

Atletico Dambovita

19:45

FC Varlaam

Liga 4A Etapa 10 Terenul 3

Sporting Bucuresti 2

19:45

CATALUNIA

Liga 3A Etapa 10 Terenul 2

ADA TEAM

19:45

Afc București

Liga 2B Etapa 10 Terenul 2

Lupișorii

20:40

Dacii Bucuresti

Liga 1 Etapa 10 Terenul 3

Astra Kids

20:40

ELECTRICTELECOM

Liga 1 Etapa 10 Terenul 1

Arsenal Romania Supporters Club

20:40

OLD NEW STARS

Liga 4B Etapa 5 Terenul 2

Dacii Bucuresti 2

21:35

AS ROMA 2

Liga 3A Etapa 10 Terenul 1

Innight Express team 2

21:35

FC Brutalstacs

Liga 2A Etapa 10 Terenul 3

WIZARDS

21:35

PHOENIX F.C.

Liga 4B Etapa 5 Terenul 2

Ahr Logistics

22:30

Pantelimon City

Liga 3C Etapa 10 Terenul 3

South București

22:30

TTX

Liga 3C Etapa 10 Terenul 1

GALACTIK FOOTBALL

22:30

Eagles Bucuresti 2

Liga 4B Etapa 5 Terenul 2

FC Rahova

23:25

Winners 2

Liga 3C Etapa 10 Terenul 1

Goodfellas F.T.

23:25

Delfinii Sector 5

Liga 3A Etapa 10 Terenul 3

BATRANII 2

23:25

F.C. Colentina

Miercuri, 5 Octombrie 2022

Liga 4A Etapa 10 Terenul 2

CRIS GROUP TEAM

19:45

F.C. 1 Decembrie 2

Liga 3A Etapa 10 Terenul 3

Lupii Mov

19:45

DIVIZIA EST

Liga 2B Etapa 10 Terenul 1

Los Cuervos

19:45

Army V55

Liga 4B Etapa 5 Terenul 2

MDL Team

20:40

FC Breazu

Liga 2B Etapa 10 Terenul 3

Eagles Bucuresti

20:40

Monday Friends

Liga 1 Etapa 10 Terenul 1

Pădurarii DT

20:40

SPECIALII

Liga 4A Etapa 10 Terenul 2

ASCB

21:35

UNITED EM

Liga 1 Etapa 10 Terenul 3

Sporting Bucuresti

21:35

Young boys București

Liga 1 Etapa 10 Terenul 1

F.C. 1 Decembrie

21:35

Ludicom ART

Liga 3B Etapa 10 Terenul 2

New Galaxy

22:30

YNWA CORMORANII

Liga 2A Etapa 10 Terenul 1

HORNETS

22:30

Acumen

Liga 2A Etapa 10 Terenul 3

Dristor Predators

22:30

H2On

Liga 2B Etapa 10 Terenul 3

Hooligans FC

23:25

Luceafărul

Liga 2A Etapa 10 Terenul 2

AS ROMA

23:25

Metropolis Bucuresti

Liga 2A Etapa 10 Terenul 1

Innight Express Team

23:25

DACRIS

Joi, 6 Octombrie 2022

Liga 4B Etapa 5 Terenul 2

FC Bucurestii Noi

19:45

New Team 2

Liga 3C Etapa 10 Terenul 1

Ozana Maracana

19:45

Glory Team

Liga 2A Etapa 10 Terenul 3

United Bucuresti

19:45

CHIAJNA TEAM

Liga 4B Etapa 5 Terenul 3

FC POLITEHNICA Bucuresti

20:40

ROSSONERI

Liga 4A Etapa 10 Terenul 2

SNG TEAM

20:40

New Galaxy 2

Liga 2B Etapa 10 Terenul 1

FCR

20:40

New Team

Liga 3B Etapa 10 Terenul 2

ARES IPA 2

21:35

Academica Militari