Luni, 6 Februarie 2023

Liga 3C Etapa 21 Terenul 2

4UTATTOO

19:45

GALACTIK FOOTBALL

Liga 3C Etapa 21 Terenul 3

HARUL BUCURESTI

19:45

Ozana Maracana

Liga 3A Etapa 21 Terenul 1

BATRANII 2

19:45

JUVENTUS MILITARI

Liga 1 Etapa 21 Terenul 1

Sporting Bucuresti

20:40

Astra Kids

Liga 4C Etapa 13 Terenul 2

FC MILITARI RESIDENCE

20:40

FC GARAJE

Liga 4A Etapa 20 Terenul 3

Atletico Dambovita

20:40

Portocala Mecanica

Liga 3B Etapa 21 Terenul 3

Academica Militari

21:35

United Bucuresti 2

Liga 2B Etapa 21 Terenul 2

New Team

21:35

SPRITZ BOYS

Liga 1 Etapa 21 Terenul 1

FC Onesti

21:35

Ludicom ART

Liga 4B Etapa 18 Terenul 2

Pantelimon City

22:30

Locomotiva Vișinie

Liga 3C Etapa 21 Terenul 3

Pui de Urs

22:30

FeReN TeXaS

Liga 2A Etapa 21 Terenul 1

DACRIS

22:30

H2On

Liga 3C Etapa 21 Terenul 1

Glory Team

23:25

TTX

Liga 4B Etapa 18 Terenul 2

ROSSONERI

23:25

AS ROMA 2

Liga 3A Etapa 21 Terenul 3

DIVIZIA EST

23:25

F.C.BOLINTIN

Marți, 7 Februarie 2023

Liga 4B Etapa 18 Terenul 3

FC Breazu

19:45

FC Rahova

Liga 3A Etapa 21 Terenul 2

Oldies - Goldies

19:45

Afc București

Liga 2A Etapa 21 Terenul 1

Metropolis Bucuresti

19:45

PHOENIX F.C.

Liga 3B Etapa 21 Terenul 3

GOLDEN BOYS

20:40

YNWA CORMORANII

Liga 2B Etapa 21 Terenul 2

FC Dumbon

20:40

Los Cuervos

Liga 1 Etapa 21 Terenul 1

OLD NEW STARS

20:40

Pădurarii DT

Liga 2B Etapa 21 Terenul 2

Monday Friends

21:35

FCR

Liga 2A Etapa 21 Terenul 3

OTELUL

21:35

WIZARDS

Liga 1 Etapa 21 Terenul 1

BATRANII

21:35

LexLazio Bucuresti

Liga 2B Etapa 21 Terenul 1

Lupișorii

22:30

Boca Old Boys

Liga 2B Etapa 21 Terenul 3

FC JUVE

22:30

Army V55

Liga 2A Etapa 21 Terenul 2

Acumen

22:30

Dristor Predators

Liga 3C Etapa 21 Terenul 2

Goodfellas F.T.

23:25

Goal Diggers

Liga 4B Etapa 18 Terenul 3

Am'Se Bucuresti

23:25

FC POLITEHNICA Bucuresti

Liga 4C Etapa 13 Terenul 1

LexLazio Bucuresti 2

23:25

SPRITZ UNITED

Miercuri, 8 Februarie 2023

Liga 4B Etapa 18 Terenul 1

Ahr Logistics

19:45

MDL Team

Liga 3B Etapa 21 Terenul 2

Apa Ilfov Ciolpani

19:45

HFA

Liga 3B Etapa 21 Terenul 3

Blaugrana Bucharest

19:45

DDB

Liga 1 Etapa 21 Terenul 3

ELECTRICTELECOM

20:40

F.C. 1 Decembrie

Liga 1 Etapa 21 Terenul 1

6cu1

20:40

Arsenal Romania Supporters Club

Liga 4A Etapa 21 Terenul 2

UNITED EM

20:40

New Galaxy 2

Liga 3A Etapa 21 Terenul 2

FC Brutalstacs

21:35

FC BELGIENII

Liga 1 Etapa 19 Terenul 3

Sporting Bucuresti

21:35

Spartan's 2018

Liga 1 Etapa 21 Terenul 1

FAN Courier

21:35

SPECIALII

Liga 2A Etapa 21 Terenul 2

United Bucuresti

22:30

AS ROMA

Liga 2A Etapa 21 Terenul 1

CHIAJNA TEAM

22:30

HORNETS

Liga 4A Etapa 21 Terenul 3

F.C. 1 Decembrie 2

22:30

SNG TEAM

Liga 2A Etapa 20 Terenul 2

Under 40

23:25

HORNETS

Liga 4C Etapa 13 Terenul 1

Spritz FC

23:25

OZANGELES

Liga 4C Etapa 13 Terenul 3

Eagles

23:25

Plexi Led

Joi, 9 Februarie 2023

Liga 3A Etapa 21 Terenul 1

F.C. Colentina

19:45

Innight Express team 2

Liga 2B Etapa 21 Terenul 3

Dacii Bucuresti

19:45

Pădurarii DT 2

Liga 4C Etapa 13 Terenul 2

Mia San Mia

19:45

F.C Reunited

Liga 4B Etapa 18 Terenul 3

New Team 2

20:40

Dacii Bucuresti 2

Liga 3A Etapa 21 Terenul 1

Lupii Mov

20:40

CS PADURENI

Liga 4A Etapa 21 Terenul 2

STORY TEAM

20:40

Atletico Dambovita

Liga 3B Etapa 21 Terenul 2

Aripile Bucuresti

21:35

New Galaxy

Liga 2B Etapa 21 Terenul 1

PORTOCALA

21:35

Luceafărul

Liga 2A Etapa 21 Terenul 3

ARES IPA

21:35

Innight Express Team

Liga 2A Etapa 21 Terenul 2

SAMEDAY

22:30

Under 40

Liga 1 Etapa 21 Terenul 1

Young boys București

22:30

Spartan's 2018

Liga 4A Etapa 21 Terenul 3

Portocala Mecanica

22:30

ASCB

Liga 3C Etapa 21 Terenul 1

Rangers Bucuresti

23:25

Eagles Bucuresti 2

Liga 4A Etapa 21 Terenul 3

Galactik Football 2

23:25

CRIS GROUP TEAM

Liga 4A Etapa 21 Terenul 2

Victory Militari

23:25

Young boys București 2

Vineri, 10 Februarie 2023

Liga 4B Etapa 18 Terenul 1

MFC Confort Urban

19:45

FC Bucurestii Noi

Liga 4C Etapa 13 Terenul 2

Fc Aliens Bucuresti